Evaņģēlija vēstneša rehabilitācijas ekipējums

 

izdots kopš 2003. g. jūlija.

Evaņģēlija Vēstnesis ir kristīgs labdarības izdevums, kas dibināts 1998. gadā, lai dalītos Labajā Vēstī ar cilvēkiem, kas runā latviskiMēs iesākām ar paciņu sūtīšanu trūcīgajiem, bet kopš 2003. gada sākām palīdzēt apgādāt braucamkrēslus invalīdiemVēlos Jūs iepazīstināt ar Evaņģēlija vēstneša rehabilitācijas ekipējumu.

Invalīdu braucamkrēsls

 

 

 

 

Bībeles Kalendārs

 

Mēs darbojamies kopā ar Remploy Healthcare kas ir lielākais ar roku darbināmu invalīdu ratu apgāds Anglijas Veselības pakalpojumu sistēmā, ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi.

 

 

Remploy Access riteņkrēsls

 

Evaņģēlija Vēstnesis

Tiek apgādātas arī ortopēdiskas ierīces, piemēram, speciālas aproces, korsāžas pēc mēra un apavi atbilstoši modes un klīniskām prasībāmŠīs firmas rūpnīcas apgādā darbu invalīdiem; 80 filiālēs nodarbināti 10,000 invalīdu.

 

 

 

Mūsu kopējais mērķis ir apgādāt invalīdus, slimnīcas, medicīniskos un rehabilitācijas centrus ar iekārtām par zemu samaksu vai, pēc iespējas un atbilstoši situācijai, bez maksas.

 

Bībeles Pamata Mācība

 

Evaņģēlija vēstneša rehabilitācijas ekipējums izsaka lielu pateicību firmai “Kuršiụ Linija” par viņu nesavtīgo palīdzību, kura ir devusi iespēju daudziem cilvēkiem ar kustību traucējumiem tikt pie riteņkrēsliem.

Esam ļoti pateicīgi firmai “Kuršiụ Linija” par pakalpojumu.  Vēlos ieteikt jūsu firmu katram, kam nepieciešami preču pārvadājumi.

Kuršiụ Linija

 

 

 

 

 

 

www.kursiu.lt

 

 

Cerams, ka Jūs apmierinās mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāte un vērtībaGaidīsim Jūsu atbildes.

e-pasts:rehabilitacija@bibele.org

 
© Evaņģēlija Vēstnesis, 1998–2014. g.